O nas

Kancelaria Legal Office „Bujakiewicz & Sancewicz” w Warszawie specjalizuje się w obsłudze prawnej oraz doradztwie biznesowym dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Obsługujemy Klientów funkcjonujących na rynku polskim oraz zagranicznym, w szczególności na rynku skandynawskim.

W szczególności specjalizujemy się w prawie medycznym, farmaceutycznym (do naszych klientów należą lekarze i farmaceuci) oraz w prawie budowlanym (obsługujemy wiele firm deweloperskich, ich klientów oraz wspólnot mieszkaniowych).  

Jesteśmy zespołem, którego siłą jest wielokulturowość, znajomość aspektów życia codziennego oraz uwarunkowań społecznych Polski i Skandynawii. Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie w zakresie krajowego i międzynarodowego obrotu gospodarczego.

Misją Kancelarii jest umiejętne łączenie elementów obsługi prawnej i doradztwa ekonomicznego, a nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych Klientów z oferowanych im usług.

Podstawową zasadą naszego działania jest poszanowanie indywidualnych interesów klienta oraz profesjonalna i rzetelna analiza każdej powierzonej sprawy. Dokładamy największych starań, by nasze opinie prawne i rekomendacje biznesowe miały jak najkorzystniejszy wpływ na interesy oraz stosunki biznesowe Klientów.

Źródłem naszej największej zawodowej satysfakcji jest zaufanie, jakim obdarowują nas Klienci decydując się na stałą współpracę z nami.